2 червня у Здолбунівському костелі влаштували свято для дітей (фото)

0 376
1 червня Здолбунівському костелі влаштували свято для дітей
1 червня Здолбунівському костелі влаштували свято для дітей

Цьогоріч на території костелу св.Апостолів Петра і Павла теж було свято. В цю неділю, 2 червня, Товариство польської культури Здолбунівщини, за сприяння Генерального консульства Польщі в Луцьку та гостинності настоятеля храму о.Андрія організували свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Захід виявився людним – дитячий сміх, радість та святковий настрій заполонили все навколо.

Для дітей було підготовлено багато розваг.  Кожен з учасників та гостей свята мав можливість знайти собі заняття до смаку – пострибати на батуті, зробити ляльку-мотанку, іграшкові фігурки з солоного тіста та власноруч їх розмалювати, проявити свою фантазію та навчитися розпису на текстилю, створюючи свої орнаменти під керівництвом Катерини Ганейчук та Тетяни Мялковської, членів спілки художників, дизайнері та викладачів арт-студії «П’ятерня». Найбільший ажіотаж викликали майстри з боді-арту — отримати казкову маску, метелика чи квіточку на щічках вишикувалась довжелезна черга, серед очікуючих були й цілі компанії. Величезною радістю для малят була солодка вата та частування.

Гості свята могли оглянути тематичну виставку „Чудеса своїми руками”

Учасників свята привітали новопризначений Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Роман Дрозд, голова Здолбунівської районної ради ВасильТимощук, секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула та голова Товариства польської культури Здолбунівщини Софія Михалевич.

Була організована концертна програма. На сцені відбувався справжній феєрверк подій – чудові вокальні й хореографічні номери. Лунала музика, дзвенів сміх і здіймалися дружні оплески. У концертній програмі взяли участь вихованці Олександрійської школи-інтернат І-ІІІ ступенів, Костопільської спеціальної ЗОШ І-ІІ ступенів, Мізоцької спеціальної ЗОШ – інтернат І-ІІІ ступенів, діти, якими опікується Костопільський та Здолбунівський районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Всі учасники підготували свою програму, яка була цікава глядачам. В свою чергу Здолбунівські діти подарували гостям свої виступи: надовго запам’ятається запальні танці у виконанні ансамблю народного танцю «Зоре цвіт», керівник Марія Грубая, пісні у виконанні ансамблю «Юність», Діани Матвійчук, Вікторії Семенюк та Петра Гордієнка. Кумедними по-дитячому були декламовані вірші у виконанні Ярослави та Дмитра Саюків, Вадима Поліщука, пісні і танці у виконанні маленьких Харцерів.

На завершення свята відбулося нагородження грамотами та подарунками дітей, які взяли участь у святі. Малята отримали подарунки, а дорослі гарні емоції. . Закінчилося свято запуском небесних ліхтариків задля втілення дитячих мрій.

На личках дітей була радісна усмішка та дзвенів веселий дитячий сміх.

Коментарі
Завантажується...