У Рівному біля краєзнавчого музею з’явилася нова лавка. Сьогодні її встановив приватний підприємець зі Здолбунівського району Ігор Щебет, який виконує замовлення в рамках реалізації проекту зі створення громадського простору біля “Лебединки”.

В 2016-му цю ідею підтримали рівняни, голосуючи за проекти Громадського бюджету. Це вже друга лавка, яку встановили на цьому місці. Перша тут з’явилася наприкінці осені минулого року.

– Креслення розроблені архітекторами, а по тонах…ну вони хотіли вставки зелені, але нема зеленої фанери. Оскільки тут чорний камінь, то темні вставки зробили, щоб нічого не перечило. Лавочка виготовлена на металевому каркасі з водостійкої фанери, лакованої, шпонованої. Оржівська фанера. Згідно поставлених задач і вимог як змогли так і зробили. Робота масивна, дуже багато підгонки по кожній деталі, старалися як найкраще…, – розповів приватний підприємець Ігор Щебет.

Співавтор проекту Володимир Булка:

– Задоволений, бо інший колір матеріалів. Гарніший ніж попередня. Загальна вартість 250 тисяч, якраз щоб вписатися в малий проект. Ще має бути така сама лавка з того боку, накриття бетонних плит, мають бути смітники і велопарковки.

X