Як повідомляв наш сайт з 25.05 на ремонті роботи було закрито переїзд в смт.Квасилів . Це спричинило багато незручностей для мешканців м.Здолбунів . В зв’язку з цим мешканці міста написали звернення до голови Здолбунівської районної ради Дацюка Олега Євгенійовича про допомогу, а саме розчистити дорогу через гаражний кооператив«Дубки» до траси Р-05 (Київ -Чоп).

Голова Здолбунівської районної ради на звернення здолбунівчан швидко зреагував і вже через годину грейдер був на дорозі, які веде від гаражного кооперативу до траси Київ – Чоп.
А ще через 2 години Олег Євгенійович запевнив, що з 28.05 буде відкрито проїзд до м.Здолбунів для усього транспорту (крім вантажних авто)  асфальтованою дорогою біля підприємства«Світахо».

 • Олексій Козачок

  Йолки-палки, от чого коли влада просто робить свою роботу, власне за яким хєром ми її і обрали чи назначили – це піпец подвиг і досягнення ! Офігєть, політик просто виконав свою роботу!!! Яка подія! А от хірург, котрий всього то шо і зробив – спас кілька життів за день – не цікава буденність . Бл* , це їхня робота! БУДЕННА, ЗВИЧАЙНА робота. Да перед закриттям переїзду (котре відбувається раз в пару років) можна питання руху автотранспорту з Селища передбачити. Це приклад, до якого рівня ми скотились, коли така банальна і буденна подія в житті місцевого самоврядування викликає в мешканців подив та захоплення – ПОЛІТИК ЗРОБИВ СВОЮ РОБОТУ!

 • Петро Воля

  Не в цьому вимірі нам потрібно жити, щоб ось така робота рахувалася буденною.Якби звернення громадян було б до Райдержадміністрації, то і стиль статейки був би зовсім іншим.Типа “Козак, реформатор……бла-бла……” А так “Голова Здолбунівської районної ради на звернення здолбунівчан швидко зреагував…..”Ну як же ж про СВОГО по іншому писати???? Це подвиг, це чудо, це “немислимі потуги”……

  • Макс

   А це й є робота адміністрації – і без звернень. Це саме Кондрачук був зобов’язаний як виконавча влада наперед усе організувати. І саме тому, що не зробив, то люди й звернулись в раду. Хоча так – це справді щоденна буденна робота, і робити її треба без пафосу всім “гілкам влади”.

 • _______

  Оце так влада!!!!Дубки перекопали,біля СВітТАХО не дозволяють іхати ото КЕРОВНІКИ Х,,,,,

 • Петро

  Оце приклад дебільності влади! Пустити грейдер розрівняти людські паї! В прокуратуру писати заяву за знищення посівів та відшкодування завданих людям збитків, дурнуватими керівниками району!

X