Приблизно так може виглядати Здолбунівський гідропарк через кілька років - з чистою водою, піском та мостом

Приблизно так може виглядати Здолбунівський гідропарк через кілька років – з чистою водою, піском та мостом

Як стало відомо нещодавно, благоустрій гідропарку не припиниться і цього року. Зокрема вже в цьому році міська влада планує виділити 50 000 гривень на будівництво в улюбленому місці здолбунівчан мережі освітлення та ще 90 000 на асфальтування доріжок. Проте найбільш витратним і амбітним проектом є зведення мосту через “вісімку”. В інтернеті вже розгорілась дискусія щодо доцільності виділення 200 000 гривень на цей проект. Як один із аргументів чому це нікому не потрібно вказують нагальніші потреби міста, та радять краще зайнятись облаштуванням пляжів.

zdolbuniv.com вдалось звернутись за коментаром до директора ТзОВ “Добробут” (ця організація і займатиметься реалізацією проекту) Ярослава Бляшина і запитати навіщо міст на інший берег та коли його очікувати: “Міст на інший берег “вісімки” є одним із кроків до реалізації активного розвитку другого берегу. Сам міст буде пішохідним і знаходитиметься у вузькому перешийку між першим та другим кільцем ставу. Будується він з перспективою, адже в планах на наступні роки є впорядкування нині пустого берегу, облаштування там піщаних пляжів, необхідної інфраструктури. Окрім того далеко не всі люди можуть туди дійти без мосту, адже обходити доволі таки довго, а з коляскою по горбах це взагалі неможливо. Тому я вважаю, що ставити питання непотрібності мосту недоцільно і недалекоглядно. Щодо термінів його здачі, тут є багато факторів. Проте якщо все буде добре і кошти будуть виділені вчасно, міст здолбунівчани можуть очікувати вже влітку.”

 • Лесь

  Вітаємо з відкриттям) Сподіваємось будете нас радувати регулярними новинами. А щодо мосту то класна ідея.

 • Саша

  Міст – класна ідея! Гідропарк потроху розвивається і з часом може перетворитися у дуже і дуже пристойне місце відпочинку, де будуть відпочивати нетільки жителі міста, а й навколишніх сіл та навіть Рівного, оскільки подібних проектів в інших райцентрах немає. Так тримати!

  • Ну чомусь ця ідея подобається не всім) Я то її підтримую всіма руками і ногами.

 • Мешканець

  Незабаром “вісімка” стане болотом. Будемо тоді милуватися “красою” гідропарку. Спочатку треба очистити водойму, окультурити пляжі…

  • Частково з вами згідний. Проте хочу зауважити, що в 2013 році в переліці природоохоронних заходів є виділені 10 000 гривень на “Роботи, пов’язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойм по вул.Заводській, Старомильській,Шевченка“. Це звісно капля в морі, але це все ж таки робиться. А коли в наступних роках на тому березі займуться пляжем та благоустроєм, то думаю принаймні там водойму очистять.

   • А от цікаво дійсно, що краще, всюди потрошку і ніде толком не зробити ні пляжа ні води ні навісів, зате з мостом чи все таки почали зі сторони Шевченка то доводимо до гарного результату. Без камишів, із легким спуском у воду, з безпечним дном, з спортмайданчиками,а тоді вже і до іншої сторони вісімки руки дійдуть.

    • Радий, що завітали до нас на сайт:)
     По темі: український народ навдивовижу нетерплячий і вміє здебільшого лише критикувати) Це в певній мірі і мене стосується, тому не сприймайте це як камінь виключно у ваш город. Я також  не з усім, що зроблено в гідропарку згоден. Зокрема досі не розумію навіщо там металічна з нулевою акустикою сцена, навколо якої ще й клітку побудували. Але щодо питання мосту і розвитку протилежного берега я вважаю все зроблено правильно. Цей берег де зараз пляж, малопридатний взагалі для купання. І частково через наших жителів, які машину залишити перед бетонними плитами не можуть. Їм треба об’їхати ямами і ярами ті плити, гроблячи підвіску, але щоб зупинитись за метр від пляжу. А як відомо коли машини їдуть по тій ґрунтовій дорозі літом здіймаються кучі пилу, який осідає на тих хто загоряє. Окрім цього на місці того пляжу (дитячого!) місцеві досі випасають худобу, і навколо куча “мін”. Є сліди діяльності худоби і в воді.  Думаю це всі бачили. Тому на мою думку протилежний берег є набагато кращим варіантом для облаштування пляжу. Там не випасають худобу, туди фактично нереально доїхати на легковому автомобілі, там плавніший спуск з берегу до води. Далі доволі таки неважлива річ, але з того боку вид на весь гідропарк а не на труби ЦШК. І останнє – міст буде шикарною локацією для випускників і весільних процесій. Тому я плюсів однозначно бачу більше аніж мінусів. 
     І останнє: гідропарк будується всього три роки, а критики стільки на вашому сайті ніби там руйнують щось десятиліттями. Роблять те, що можуть в рамках невеликого бюджету. Якщо ви маєте кращі приклади благоустрою районних центрів дуже хотів би їх побачити.

     • Це добре коли кожна позиція має свої аргументи. Наш сайт як і ваш-це майданчик для висловлення думок. Для цього є і статті і коментарі і опитування. І кожен висловлює ті позиції які йому ближчі. І всі вони на нашому сайті відображаються. Ця інформація як на мене вкрай важлива для тих хто приймає рішення, ось нехай читають і аналізують. І краще це робити ДО ніж після прийняття рішень. Останній абзац ніби то і не ваші слова бачу , а міської ради.)) Якщо будемо так будувати діалог то він дуже скоро закінчиться…

 • Clark

  ну так, аргументи в Ярика на підтримку мосту не зовсім вдалі, але він потрібен..
  інше діло, що з запланованих грошей половина піде не за призначенням – це інше питання..
   
  не по темі:
  Ярику, карта міста – то однозначно добре( я ще з старого сайту скачав собі jpeg(дякую за то)) але побажання в іншому: зробити карту з можливістю пошуку вулиць – то була б дійсно ексклюзивна затребувана річ!

  • Карта і планується з пошуком по вулицях. Проте тут є один нюанс. Пошук через поле вводу назви я не можу поки реалізувати:( Не вистачає знань. Тому напевно буде карта розбита на квадрати і знизу буде список вулиць з вказаними квадратами де вони проходять.

 • Міст через вісімку це чудова ідея!

X