Здолбунівська міська рада: з кого обиратимемо?

0 626
Здолбунівська міська рада: з кого обиратимемо?
Здолбунівська міська рада: з кого обиратимемо?

Продовжуємо знайомити наших читачів з кандидатами в депутати різних рівнів. Мешканці міста, які мають обрати міську раду, також повинні розуміти і знати, кого вони обирають. Отже, міські округи (їх 26)і міські кандидати.

 Округ №1: вул. Лесі Українки 4А, 4, 7А, 7, 9.

–          Буртасова Людмила, головний бухгалтер КП «Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації», висуванка Аграрної партії України.

–          Гоменюк Ігор, директор ТзОВ «Волинь-Бетон», висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Також кандидує до районної ради, у відповідному матеріалі ми про нього вже згадували. Цікаво лише, чи у випадку обрання депутатом міської ради пана Ігоря буде цікавити лише власний бізнес, чи стан вулиць міста, якими на повній швидкості гасають його цементовози.

–          Самчук Ігор, начальник ВП «Локомотивне депо Здолбунів», представник партії «Відродження». Також кандидує до районної ради, тому детальніше у відповідному матеріалі сайту.

–          Голуб Максим, директор ПП «Орислава», представник «Батьківщини». Активіст партії, друг і бізнес-партнер Олега Дацюка, неодноразовий спонсор патріотичних заходів і акцій по збору коштів для солдатів. Хоча клуб «Шайба», який нібито належить Голубу, не раз опинявся в центрі скандалів, пов’язаних з репертуаром закладу.

–          Шлапак Павло, слюсар-ремонтник ПАТ «Волинь-Цемент», представник «Свободи».

–          Кислюк Валентин, слюсар Здолбунівського управління «Рівнегаз», представник Європейської партії України.

–          Заховайко Наталія, підприємець, висуванка «Самопомочі». У 2005 році, після перемоги Помаранчевої революції, пані Наталії було запропоновано написати заяву на звільнення, оскільки вона, працюючи тоді начальником відділу у справах неповнолітніх Здолбунівської адміністрації, кілька місяців фактично працювала в штабі Януковича, а не за основним місцем роботи. Пізніше на прес-конференціях пані Наталя говорила про тиск і порушення прав людини по відношенню до неї з боку голови адміністрації Світлани Ніколіної. Можливо, за десять років щось змінилось, проте поява активістки тодішньої Партії Регіонів серед кандидатів від «Самопомочі» дивує.

–          Дмитро Дегтярьов, підприємець, висуванець партії «Прогрес».

–          Шевчук Павло, тимчасово не працюючий  представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №2: вул. 2 Лютого 6, вул. Лесі Українки 1А, 1, 3, вул. Шкільна 40, 40А, 40Б, 42А.

–          Кісільчук Павло, директор ПП «Рівнеазимут», висуванець Аграрної партії України.

–          Януль-Сидорчук Христина, адвокат Здолбунівського РЦПМД, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Враховуючи, що і батько Христини, і батько попереднього кандидата Павла Кісільчука балотуються в районну раду від тих же політичних сил, цей округ можна назвати «округом дітей».

–          Бартошук Галина, помічник начальника з кадрових питань ВП «Локомотивне депо Здолбунів», представниця партії «Відродження».

–          Пивоваренко Петро, голова первинної профспілкової організації Вільної профспілки машиністів України ВП «Локомотивне депо Здолбунів Львівської залізниці», висуванець «Батьківщини». Активний волонтер, організатор кількох успішних акцій по збору допомоги солдатам.

–          Мазярко Олег, голова правління ЖБК «Космос», представник «Свободи».

–          Дяченко Сергій, директор Здолбунівської районної станції юних техніків, представник Європейської партії України.

–          Іванюк Сергій, підприємець, висуванець «Самопомочі».

–          Панасюк Юрій, підприємець, висуванець партії «Прогрес».

–          Тищенко Олег, директор Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею, висуванець Радикальної партії Ляшка. Оскільки Правий сектор на вибори не йде, то пан Олег знайшов іншу партію, яка б висунула його кандидатом у депутати міської ради. Змінивши протягом життя чималу кількість партійних квитків, наразі він зупинився на «радикалах». Не в залежності від того, чи буде він обраний, маємо сказати, що якраз директор музею з нього вийшов не найгірший – великий обсяг проробленої роботи і вміння залучити до неї людей заслуговують лише подяки.

Округ №3:  вул. 2 Лютого 4, вул. Лесі Українки 11А, 11, вул. Шкільна 29, 31,39.

–          Сліпенко Людмила, лікар-фізіотерапевт Здолбунівської центральної районної лікарні, представниця Аграрної партії України.

–          Жовтанюк Світлана, начальник Управління пенсійного фонду України в Здолбунівському районі, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Балотується також і в районну раду, у відповідному матеріалі детальніше про кандидатку.

–          Нагайська Олена, помічник начальника з кадрових питань ВП «Моторвагонне депо Здолбунів», висуванка партії «Відродження».

–          Собіщанський Олександр, інженер ТОВ «КОМ ЕКО Сервіс», представник «Батьківщини».

–          Мазярко Тетяна, тимчасово не працююча представниця «Свободи».

–          Захарчук Микола, студент РДГУ, представник Європейської партії України.

–          Ярош вікторія, тимчасово не працююча представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №4: вул. Коперніка 2-61, 67-105, вул. Шкільна 33.

–          Назаренко Тетяна, завідувач ДНЗ №3 «Ладоньки», висуванка Аграрної партії України. Традиційне для цьогорічної виборчої кампанії «аграріїв» залучення інтелігенції триває, цього разу у вигляді авторитетного керівника одного з найкращих садочків міста.

–          Місюра Віктор, інженер з кадрів ПАТ «Волинь-Цемент», висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Молодий активіст «ЗЕОНу», який брав участь у більшості акцій громадської організації, що має пряме відношення до Миколи Орлова, цілком очікувано опинився в списку, який пан Орлов і очолює.

–          Корольова Оксана, практичний психолог ДНЗ «Ладоньки», висуванка партії «Відродження».

–          Кадлубіцька Жанна, завідуюча дошкільним  навчальним  закладом №5 «Усмішка», представниця «Батьківщини».

–          Янко Вікторія, практичний психолог ДНЗ «Усмішка», представниця «Свободи». На одному окрузі – дві завідуючі садочками і двоє психологів з тих же садочків! Якийсь «садочковий» округ вийшов, і тим більше цікаво, кого з заслужених завідуючих чи їхніх підлеглих оберуть виборців. Чи когось іншого, ігноруючи «садочкову мафію».

–          Солтис Руслан, викладач Рівненського ВПУ ДДСО при МВС України, представник Європейської партії України.

–          Коренга Людмила, фахівець з питань зайнятості Здолбунівського РЦЗ, висуванка партії «Прогрес».

–          Борисюк Валерій, інженер КП «Здолбунівське будинкоуправління», представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №5: вул. Шкільна 33А, 35, 37, 44, вул. 2 Лютого 6А.

–          Кравчук Петро, директор ПСП племінного птахівництва «Здолбунівське», представник Аграрної партії України. Дивний вибір, як для округу міських багатоповерхівок.

–          Швецов Сергій, підприємець, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Відомий більшості здолбунівчан, як син власника готелю «Зоря».

–          Кіяшко Володимир, заступник начальника відділу перевезень ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень», представник партії «Відродження».

–          Гордійчук Володимир, тренер ДЮСШ «Колос», представник «Батьківщини». Відомий у місті чоловік з безліччю заслуг і успішних учнів.

–          Верещук Оксана, провідний юрисконсульт Національного природного парку «Дермансько-Острозький», представниця «Свободи».

–          Блажко Валентина, пенсіонерка, представниця Європейської партії України.

–          Мельников Олександр, підприємець, висуванець партії «Прогрес».

–          Терепенчук Дмитро, підприємець, висуванець Радикальної партії Ляшка.

Округ №6:вул. Коперніка 63-65, вул. 2 Лютого 1-2.

–          Лук’янчук Віктор, головний механік ТзОВ «Дікергофф Транспорт Україна», висуванець Аграрної партії України.

–          Тивонюк Ірина, підприємець, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Голік Микола, заступник начальника ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень», представник партії «Відродження». Нещодавно був звинувачений у хабарництві, тому як у таких умовах виборці мають голосувати за цього кандидата, уявити складно.

–          Ящук Віктор, старший офіцер мобілізаційного відділу Здолбунівського районного військового комісаріату, висуванець «Батьківщини». Призваний по частковій мобілізації, пан Віктор брав участь у бойових діях і забезпечував діяльність військкомату в районі.

–          Солтис Лідія, оператор ЕОМ КП «Здолбунівводоканал», представниця Європейської партії України.

–          Педич Дмитро, підприємець, висуванець партії «Прогрес».

–          Склянчук Зоя, вчитель  Здолбунівської школи №1, представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №7:  вул. Берегова, вул. Вишнева, вул. Василя Стуса, вул. В’ячеслава Чорновола, вул. Паркова, вул. Західна, вул. Калинова, вул. Квітнева, вул. М. Смотрицького, вул. Миру, вул. Набережна, вул. Сонячна, вул. Уласа Самчука, вул. Шкільна 38, пров. Квітневий, пров. Парковий, пров. Шкільний.

–          Лещенко Наталія, заступник начальника Управління пенсійного фонду України в Здолбунівському районі, висуванка Аграрної партії України.

–          Грозік Іван, адвокат фірми «Захист», висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Небрончук Олексій, заступник начальника станції Здолбунів, представник партії «Відродження».

–          Ткачук Володимир, інженер Регіонального інформаційно-обчислювального центру Львівської залізниці, представник «Батьківщини».

–          Година Ольга, лаборант Здолбунівського РВЛД Рівненського МВЛД ДУ «Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ», представниця «Свободи».

–          Кравцов Олександр, охоронник локомотивного депо, представник Європейської партії України.

–          Білецький Юрій, тимчасово не працюючий висуванець «Самопомочі». Активіст сотні самооборони, свого часу активіст молодіжної структури «Батьківщини». Лише одна деталь незрозуміла: в 2011-2012 роках був радником і політичним консультантом першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації. Тобто «регіонала» Анатолія Юхименка.

–          Чумак Віктор, голова ОСББ «Наш дім», висуванець партії «Прогрес». Тривалий час очолював партію «Удар» на Здолбунівщині, проте після того, як Василь Тимощук із соратниками почали шукати чергову перспективну політичну нішу і обрали рейтинговий на той час «Удар», не зміг протистояти рейдерському захопленню партії командою голови районної ради. А коли «Удар» влився в «Солідарність», Чумак разом з групою однодумців пішов на вибори в складі нової партії «Прогрес», оскільки не підтримує політику Порошенка і Яценюка.

–          Свистонюк Марія, тимчасово не працююча представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №8: вул. Шкільна 2-28, 30-30А, 34, 36.

–          Музичук Сергій, технолог ПП «Стюар-Агро», висуванець Аграрної партії України. Оскільки керівником компанії є Юрій Середюк, то зрозуміло, що пан Сергій входить до бізнес-команди Середюків, яка тепер вибудовується і як політична група.

–          Симонець Віктор, директор ПП «Рівнеелітзем», висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Вітер Олена, підприємець, висуванка партії «Відродження».

–          Панасюк Людмила, директор Здолбунівської школи №4, представниця «Батьківщини». Людмила Аркадіївна і зараз депутат міської ради, відома в освітянських колах тим, що за кілька років відновила добре ім’я занедбаної її попередницею школи.

–          Козачук Марія, безробітна представниця Європейської партії України.

–          Онищук Віта, тимчасово не працююча представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №9: вул. Івана Богуна, вул. Івана Огієнка, вул. Калнишевського, вул. Симона Петлюри, вул. Степана Бандери, пров. Івана Богуна, пров. Івана Огієнка.

–          Куляша Руслан, інженер з охорони праці, ПП «Стюар-Агро», висуванець Аграрної партії України. Ще один представник групи Середюка.

–          Смірнова Олена, керуюча магазином «Господа», представниця Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Активістка сотні самооборони, віддана прихильниця Тимощука і Кондрачука, волонтер. Олена увірвалась у місцеву політику на хвилі Революції гідності, і щоразу займає нові ніші. Її безапеляційності і наполегливості можна лише позаздрити. Живе в Здовбиці, але на окрузі  чи не найпатріотичнішому в місті живе її мама. Проте необхідності балотуватися саме в міську раду це не пояснює.

–          Коцюбинська Надія, інженер відділу перевезень ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень», представниця партії «Відродження».

–          Даткун Володимир, головний інженер ТзОВ Комунальних підприємств, представник «Батьківщини». Багаторічний активіст партії, учасник чи не всіх революційних подій у країні, патріот свого міста.

–          Громовська Ольга, перебуває у відпустці по догляду за дитиною, представниця «Свободи».

–          Матвійчук Петро, пенсіонер МВС, представник Європейської партії України.

–          Калита Тарас, директор ТОВ «Західноукраїнський юридичний альянс», висуванець «Самопомочі». Активіст сотні самооборони, наразі перебуває в зоні бойових дій по частковій мобілізації.

–          Петровський Валерій, підприємець, висуванець партії «Прогрес».

–          Боярчук Тетяна, медсестра-анестезист Здолбунівської ЦРЛ, представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №10: вул. Зелена 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38-97, вул. Шевченка 165, 169-171, 173, 175, 175А, 177, 179, 181, 181А, 183А-185А, 187, 189, 214-266, вул. 8Березня 1-14, 16, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24, 26, 28-40, пров. Зелений.

–          Вєтров Василь, машиніст тепловоза ВП «Локомотивне депо Здолбунів», висуванець Аграрної партії України.

–          Орлова Наталія, керівник Здолбунівського районного управління юстиції, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Тембіковський Ігор, підприємець, висуванець партії «Відродження».

–          Висоцький Олег, енергетик КП «Здолбунівське», висуванець «Батьківщини».

–          Бухало Олександр, тимчасово не працюючий представник «Свободи». Олександр балотується також до обласної ради, тому у відповідному матеріалі ми про нього вже писали детальніше.

–          Радіонов Сергій, директор Здовбицької школи, представник Європейської партії України. Чому раптом ще донедавна член «Батьківщини» опинився в малоперспективній на цих виборах партії, невідомо. У будь-якому випадку зміна партійності доволі невмотивована.

–          Гриценко Олександр, тимчасово не працюючий представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №11:  вул. Михайла Драгоманова, вул. Молодіжна, вул. Ольги Кобилянської, вул. Ціолковського, вул. Чайковського.

–          Міщук Андрій, майстер Здолбунівського управління газового господарства, висуванець Аграрної партії України.

–          Шмендель Юрій, підприємець, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Про нього більш детально ми писали в матеріалі щодо виборів до районної ради.

–          Буцька Ірина, вчитель іноземної мови Здолбунівської гімназії, висуванка партії «Відродження».

–          Коротюк Ірина, юрист вагонного депо, висуванка «Батьківщини».

–          Омельчук Руслан, водій ПАТ «Зірнетранс», представник «Свободи».

–          Матвійчук Раїса, пенсіонерка, представниця Європейської партії України.

–          Онуфрійчук Юрій, тимчасово не працюючий представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №12: вул. М. Грушевського 28, 34, 36, 38, 40, 42, 42Б, 44-71, вул. Д.Галицького 1-32, вул. Словацького 3-31А, вул. Богдана Хмельницького, вул. Д. Яворницького 5, 7, 9, 9А, 11, 11А, 11Б, 13, 15, 17, 19, 19А, 19Б, 19В, 21, 21А, 23, 23А, 23Б, 25, 25А, 27, 27А, 29, 30-34, 36, 36А, 38, 40, 42, 46, 48, 50-60А, вул. Зелена 3, 5 7, 7А, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23Б, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, вул. Кн. Володимира.

–          Дацюк Наталія, юрисконсульт ПП «Компанія Автоленд», висуванка Аграрної партії України. Що ж, Середюк явно не проти заповнити міську раду своїми працівниками.

–          Сирота Дмитро, комерційний директор ТзОВ «ВО Волинь-Бетон», висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Активіст сотні самооборони, вміє захищати інтереси Тимощука навіть кулаками, входить до кількох патріотичних організацій.

–          Суковата Наталія, економіст ВП «Локомотивне депо Здолбунів», представниця партії «Відродження».

–          Антонюк Юрій, пожежний рятувальник, ДПРЧ – 18, висуванець «Батьківщини». Без Юрія волонтерам було б дуже сутужно, особливо минулого року. Він допомагав багато і чим міг, скромно роблячи свою роботу. Для свого брата-бійця, для всіх наших хлопців. І, як і багато хто з тих, хто справді допомагав, не розказує скрізь і всюди про волонтерську діяльність.

–          Петрюк Віталій, настоятель Свято-Петропавлівської парафії, висуванець Європейської партії України. Отець Віталій також кандидує до районної ради, тому про нього ми вже сказали у відповідному матеріалі детальніше.

–          Клочок Святослав, директор ТОВ «ЛІБЕРІКА», висуванець «Самопомочі». Також більш детально в матеріалі про кандидатів до районної ради.

–          Герус Катерина, реєстратор приватного стоматологічного кабінету, представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №13: вул. Б. Грінченка, вул. М. Грушевського 2-28, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, вул. Д. Яворницького 1-3А, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 28, вул. Лермонтова, вул. Полярна, вул. М. Приходька, вул. Франка, вул. Шевченка 202, 202А.

–          Декальчук Мирослава, вчитель Здолбунівської школи №1, висуванка Аграрної партії України.

–          Солтис Петро, тимчасово не працюючий висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Учасник війни на Сході, член сотні самооборони. Його виступ під час святкування Дня захисника України явно йшов врозріз з тим, про що говорить «партія миру». Адже мир за будь-яку ціну і псевдоєднання ніяк не поєднуються з реальною боротьбою за Україну і на фронті, і в тилу, про продовження якої говорив Петро.

–          Броніч Анатолій, пенсіонер, представник «Батьківщини». Багаторічний активіст партії, ще один з тих, кого можна назвати її «золотим фондом». Взагалі, в «Батьківщині» випадкових людей немає – більшість справді давно й активно працює в організації.

–          Теребійчук Валентина, керівник народного аматорського театру читця «Пошук» районного будинку культури, представниця «Свободи». Про Валентину вже була більш детальна інформація в матеріалі про висуванців у районну раду, адже вона кандидує і туди.

–          Грисюк Антон, керівник Західного регіону ТОВ «Компаньйон Фінанс», представник Європейської партії України.

–          Лагоржевська Наталія, вчитель Здолбунівської школи №1, висуванка «Самопомочі». На цьому окрузі змагаються дві колеги, проте від зовсім різних політичних сил.

–          Боярчук Ігор, тимчасово безробітний представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №14: вул. Шевченка 204-212, вул. Кн. Ольги, вул. Нова, вул. Пушкіна, вул. Коротка, пров. Пушкіна.

–          Павловська Наталія, вчитель Здолбунівської гімназії, висуванка Аграрної партії України.

–          Кондратюк Катерина, помічник директора Будинку культури цементників, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Людина з команди Миколи Орлова, яка разом з ним працювала і над газетою, і над розвитком «ЗЕОНу». Професійна, коректна, вміє обирати правильні напрямки діяльності.

–          Корнійчук Оксана, економіст ВП «Локомотивне депо Здолбунів», висуванка партії «Відродження».

–          Тимошенко Марія, заступник директора КП «Здолбунівкомуненергія», представниця «Батьківщини». Діючий депутат міської ради, компетентна і досвідчена в депутатській діяльності.

–          Хрусь Богдан, студент Рівненського НУВГП, висуванець «Свободи».

–          Ридош Любов, підприємець, висуванка «Самопомочі». Активістка сотні самооборони, а водночас і активний волонтер робочої групи, яка не має до сотні жодного відношення. Зуміла зберегти баланс у роботі з різними центрами волонтерського руху. Її наполегливість, терпіння і сила волі залишаються дуже потрібними при зборі коштів для солдатів.

–          Перчик Григорій, товарознавець магазину «Верховина», представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №15: вул. Шевченка 1-164, 166-168, 172-172А, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 188, 190-200, вул. Цегельна, вул. Садки, вул. Базарна.

–          Каленюк Володимир, підприємець, висуванець Аграрної партії України.

–          Українець Антон, тимчасово не працюючий висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Учасник війни на Сході України, відомий легкоатлет.

–          Стадник Володимир, інженер відділу перевезень ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень», висуванець партії «Відродження».

–          Намчук Олена, підприємець, представниця «Батьківщини».

–          Соборський Олександр, тимчасово не працюючий представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №16: вул. Гетьмана Полуботка, вул. Незалежності 1-33, вул. Северина Наливайка, вул. Ясна, пров. Новий, пров. С.Наливайка.

–          Піщалюк Вікторія, дільничний лікар-педіатр Здолбунівського районного центру первинної  медико-санітарної допомоги, висуванка Аграрної партії України.

–          Короткий Олег, підприємець, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Євчук Микола, пенсіонер, висуванець партії «Відродження». Колишній голова адміністрації часів Януковича, керівник фракції Партії Регіонів у діючій районній раді, він, як і багато регіоналів, знайшов прихисток у нібито нейтральній політичній силі. І хоч як до людини до Миколи Павловича більшість здолбунівчан негативно не ставиться, його кар’єра в справді злочинній партії честі йому не додає.

–          Шевцов Віталій, підприємець, представник «Батьківщини». Складно бути об’єктивними, коли мова йде про бійця батальйону «Горинь», одного з підопічних здолбунівських волонтерів. Розумний, активний, цілеспрямований і патріотичний – такий він, наш солдат.

–          Цип’ящук Степан, підприємець, висуванець партії «Прогрес».

–          Жванська Оксана, тимчасово не працююча представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №17: вул. Віли-1, вул. Віли-2, вул. Віли-3, вул. Віли-4, вул. Віли-5, вул. Віли-6, вул. Віли-7, вул. Віли-8, вул. Віли-9, Другий обвідний кілометр, вул. Гранична, вул. Олекси Стефановича, вул. Фабрична, вул. гетьмана Івана Мазепи 28-34.    

–          Андрійчук Олег, менеджер з продажу ПП фірма «Домініон», висуванець Аграрної партії України.

–          Карпенко Лілія, начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Кандидує також до районної ради, тому більш детально про неї у відповідному матеріалі.

–          Дученко Олександр, начальник відділу кадрів ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень», представник партії «Відродження».

–          Давидюк Оксана, завідуюча ДНЗ «Грайлик», висуванка «Батьківщини».

–          Бондарець Олександр, вчитель Рівненського обласного ліцею, представник «Свободи». Кандидує і до районної ради, тому більш детально у відповідному матеріалі.

–          Прокопець Дмитро, інженер-налагоджувальник ТзОВ «Укрцемремонт», представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №18:  вул. Незалежності 34-64, вул. Гетьмана Івана Мазепи 4-25.

–          Базан Юрій, вчитель Здолбунівської гімназії, висуванець Аграрної партії України. Ну що ж, поряд з кандидатами «від Середюка» все ж є і традиційні для цьогорічної виборчої кампанії аграріїв освітяни.

–          Стеценко Елеонора, начальник відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Хоч була призначена на посаду ще в часи керівництва районом Олександра Бухала, швидко знайшла спільну мову з новою владою і навіть стала частиною її виборчої команди. Професійна, амбіційна, щиро вболіває за галузь, якою керує.

–          Максимчук Марія, заступник начальника комерційного відділу ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень», представниця партії «Відродження».

–          Шевчук Віталій, підприємець, представник «Батьківщини».

–          Ізотова Ірина, викладач музичної школи, представниця Європейської партії України. Кандидує до обласної ради, тому більш детально про неї у відповідному матеріалі.

–          Столяр Андрій, директор ТОВ «ВЕСТ УКРІНСАЙТ», висуванець «Самопомочі».

–          Флореску Володимир, підприємець, представник Радикальної партії Ляшка. Змінивши протягом років кілька партій, пан Володимир наразі представляє радикалів.

Округ №19:  вул. Гончара, вул. Міцкевича, вул. Садова, пров. Івана Гончара, пров. Старомильський.

–          Мельникова Людмила, інженер-технолог ВП «Моторвагонне депо Здолбунів», висуванка Аграрної партії України. Активна волонтерська діяльність пані Людмили заслуговує особливої вдячності: завдяки її зусиллям колектив депо є одним з постійних помічників нашого волонтерського руху.

–          Бурець Тетяна, вчитель Здолбунівської школи №5, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Фінюк Валерій, підприємець, висуванець партії «Відродження».

–          Андрощук Михайло, директор ПП «Сільбуд», представник «Батьківщини».

–          Бабич Микола, дозувальник сировини ПАТ «Волинь-Цемент», представник «Свободи». Активіст партії, учасник більшості патріотичних заходів у місті.

–          Пасічник Микола, юрист ТОВ «Укртрансрейл», представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №20: вул. Гоголя, вул. Коцюбинського, вул. Миколи Максися, вул. Нечуя Левицького, вул. Олега Ольжича, вул. Павла Чубинського, вул. Південна, вул. Старомильська, вул. Толстого, вул. Церковна, пров. Церковний.

–          Ступак Тетяна, дільничний лікар-педіатр Здолбунівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, висуванка Аграрної партії України.

–          Куцель Віктор, директор Здолбунівської спортивної школи, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Одне з найдивніших висувань, адже саме Віктора члени самооборони (вони ж – майже всі висуванці «Солідарності») звинувачували в тому, що він регіонал, що возив на Майдан «тітушок». Справа дійшла ледь не до звільнення – і раптом ця ж людина висувається до міської ради за списком тих, хто готовий був його розтоптати. Або Куцель таки не регіонал, і тоді треба б перепросити його публічно – так як звинувачували. Або таки регіонал – і тоді що робити з гаслами про «єдину справжню і чисту команду Майдану» в районі? Залишаються питання і до самого Віктора, але то його вибір і його право.

–          Максимчук Володимир, підприємець, висуванець «Відродження». Оскільки кандидує і в районну раду, більш детально про нього вже писали.

–          Сапожніков Юрій, підприємець, представник «Батьківщини». Патріот, активний прихожанин Свято-Успенського храму УПЦ КП, батько загиблого бійця батальйону «Айдар» Олексія Сапожнікова.

–          Микитюк Руслана, підприємець, представниця «Свободи».

–          Леляков Ігор, підприємець, представник Європейської партії України. Відомий у районі більше як успішний підприємець, ніж як громадський діяч.

–          Партас Олександр, тимчасово не працюючий висуванець «Самопомочі». Активіст сотні самооборони.

–          Бондар Олена, касир магазину «Колібріс», представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №21: вул. Бориса Тена, вул. Ватутіна, вул. М. Грушевського 70, 72-85А, вул. Д. Галицького 33-61, вул. Д. Яворницького 35, 37, 39, 41, 43-45, 47, 49, 62-72, вул. Залізнична, вул. Івана Гонти, вул. Івасюка, вул. Львівська, вул. Мартинівка, вул. Польова, вул. Словацького 32-61, вул. Тиха, вул. Чехова, вул. Щепкіна, вул. 8 Березня 15-15А, 17, 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 27А, 40А-46, пров. Грушевського, пров. Кн. Володимира, пров. Чехова, пров. Щепкіна.

–          Романенко Володимир, лікар-бактеріолог Здолбунівської районної державної лабораторії ветеринарної медицини, висуванець Аграрної партії України.

–          Мокрик Микола, студент РДГУ, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Активіст команди Миколи Орлова в «ЗЕОНі».

–          Шевчук Тетяна, бібліотекар СОК «Джерельце», висуванка партії «Відродження».

–          Бабак Людмила, генеральний директор ТзОВ «Комунальних підприємств», представниця «Батьківщини». Член бізнес-команди Олега Дацюка, яка в силу того, що очолює підприємство з надання послуг населенню, часто викликає критику його опонентів – як заслужену, так і просто політично вмотивовану.

–          Єднорал Олександр, локомотивний диспетчер Рівненської дирекції залізничних перевезень, представник «Свободи».

–          Шеретюк Юрій, підприємець, представник Європейської партії України.

–          Мохначук Ігор, тимчасово безробітний висуванець партії «Прогрес».

–          Баланович Віра, тимчасово не працююча представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №22: вул. Дружби, вул. Жовтнева, вул. Михайла Старицького, вул. Пирогова, пров. Михайла Старицького, пров. Пирогова, пров. Дружби, вул. Попова, пров. Попова.

–          Коберник Сергій, підприємець, висуванець Аграрної партії України.

–          Карпінчук Микола, головний інженер КП «Здолбунівкомуненергія», висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Кальчук Ірина, майстер абонентського відділу ТзОВ Комунальних підприємств, висуванка «Батьківщини».

–          Бородій Володимир, підприємець, представник «Свободи»,

–          Синяк Андрій, тимчасово безробітний висуванець партії «Прогрес».

–          Старостенко Віктор, пенсіонер, представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №23: вул. Соломії Крушельницької, вул. Устима Кармалюка, вул. Ярослава Мудрого, просп. Цементників 1, 3, 5, 7, 9, вул. Кутузова.

–          Шостак Сергій, головний конструктор ПАТ «Волинь-Цемент», висуванець Аграрної партії України.

–          Ковальчук Лариса, директор Здолбунівської школи №5, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Пані Лариса завершує список директорів міських шкіл, які цього разу всі (!) балотуються в ради різних рівнів від різних партій. Вона обрала партію влади .

–          Цюх Інна, секретар ТОВ «КОМ ЕКО СЕРВІС», висуванка «Батьківщини».

–          Бородій Сергій, підприємець, представник «Свободи».

–          Стельмащук Тарас, тимчасово не працюючий представник Радикальної партії Ляшка.

Округ№24: просп. Цементників 2, 4, 6, 8, 10-12, вул. Фестивальна, вул. Герцена.

–          Кучерук Світлана, заступник начальника Центрального Здолбунівського відділення акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль», висуванка Аграрної партії України.

–          Павлова Тетяна, директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Досвідчений державний службовець, проте рідко має бачення проблем району чи міста, що виходить за межі інтересів її структури.

–          Шпарук Людмила, тимчасово не працююча висуванка партії «Відродження».

–          Януль Богдан, адвокат, висуванець «Батьківщини».

–          Чернецька Інна, підприємець, представник «Свободи».

–          Олінійчук Ольга, перекладач ПАТ «Волинь-Цемент», представниця «Самопомочі».

–          Лавренюк Олександр, керівник відділу логістики Житомирського м’ясокомбінату, висуванець партії «Прогрес».

–          Бобік Михайло, лікар-інтерн Здолбунівської  районної стоматологічної поліклініки, висуванець Радикальної партії Ляшка.

Округ №25: вул. Котляревського, вул. Заводська 1-6.

–          Ковальський Олександр, інженер з гарантій групи компаній «Автоград», висуванець Аграрної партії України.

–          Коваль Ігор, регіональний інспектор безпеки ТОВ «Нова пошта», висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Ужинська Людмила, старший комірник ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень», представник партії «Відродження».

–          Мельничук Ігор, підприємець, представник «Батьківщини». Учасник Революції гідності. Справжній, не для фотографій і піару. Щирий у своєму бажанні змінити країну на краще.

–          Шимко Андрій, студент-аспірант Луцького національного технічного університету, представник «Свободи».

–          Семенів Валерій, помічник машиніста тепловоза-електровоза локомотивного депо Здолбунів, висуванець «Самопомочі».

–          Дергачов Вадим, водій ТзОВ Комунальних підприємств, представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №26: вул. Заводська 8-18А.

–          Кузьмінчук Інна, підприємець, висуванка Аграрної партії України.

–          Копанишина Наталія, підприємець, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Голуб Констянтин, юристконсульт ТзОв «Дафна», висуванець партії «Відродження».

–          Ковтонюк Тетяна, тимчасово не працююча висуванка «Батьківщини».

–          Біленький Павло, продавець-консультант гіпермаркету «Фоззі», представник «Свободи».

–          Ткачук Олександр, підприємець, представник Радикальної партії Ляшка.

Вибір за вами, громадяни.

Коментарі
Завантажується...